Instrukcja wykorzystania voucherów

 1. Wybierz szkolenie, w którym chcesz wziąć udział. Aktualna lista najbliższych szkoleń publicznych jest dostępna tutaj.
 2. Porównaj liczbę Meirik Coins na swoim Voucherze z potrzebną, by zapisać się na wybrane szkolenia. Po wybraniu daty interesującego Cię szkolenia będziesz poinformowany/poinformowana, ilu Meirik Coins potrzbujesz.
 3. Skontaktuj się z nami przez training@meirik.com i poinformuj nas o nazwie wybranego szkolenia. Nie zapomnij podać kodu Vouchera!
 4. Aktywujemy Twój kod i podamy dalsze wskazówki, jak zakończyć Twoją rezerwację.

Często Zadawane Pytania

 1. Nie mam wystarczającej liczby Meirik Coins, żeby zapłacić za szkolenie. Czy mogę wykorzystać swój Voucher?
  Tak, możesz. Jeśli nie masz wystarczającej liczby Meirik Coins, aby zapisać się na dany kurs, otrzymasz od nas zniżkę. Wielkość zniżki jest obliczana poprzez podzielenie posiadanych Meirik Coins przez liczbę wymaganych.
 2. Mam więcej Meirik Coins niż wymagane do zapisania się na szkolenie. Czy stracę pozostałe?
  Jeśli liczba Meirik Coins na voucherze przekracza wartość szkolenia, nie martw się - nie zostaną stracone! Dostaniesz nowy Voucher o wartości równej ich pozostałej liczbie.
 3. Czy mogę łączyć Vouchery, by zapisać się na szkolenie?
  Tak, jeśli postanowisz użyć kilku voucherów na jedno szkolenie, potraktujemy to jako użycie jednego Vouchera o wartości równej wartości łącznej wszystkich Twoich Voucherów.

W przypadku pytań prosimy o kontakt lub zapoznanie się z regulaminem.